Binnen het wereldje van het computerspel Football Manager is er in Nederland één website die boven alle andere websites uitsteekt: Managers United. Deze website heeft altijd het laatste nieuws, een bruisende community en verreweg de meeste bezoekers (40.000 uniek p maand).
Eens in de twee weken brengt de site de "MU Data Update" uit. Dat is een update die alle transfers en veranderingen binen de voetbalwereld doorvoert in het spel. Het bestand wordt elke versie weer, ruim duizend keer gedownload. Een must dus voor alle Football Manager spelers. De update staat bekend als de beste die er is en wordt daarom gedownload door bijna iedereen binnen de community - en bovendien vaak gedownload door mensen die verder niet op onze site komen.
Managers United is op zoek naar nieuwe inkomstenbronnen en de data update kan daarbij helpen. Het biedt namelijk verschillende mogelijkheden om jouw website onder de aandacht te brengen bij bezoekers:
- de naam "MU jouwwebsite.nl Data Update"
- jouwwebsite.nl verweven overal in de download (voor het downloaden, er na, etc.)
- jouwwebsite.nl genoemd in 1 nieuwsitem per twee weken
Met andere woorden, bezoekers van Managers United kunnen de naam en logo van jouw site echt niet missen als je je site aan de update verbindt. De verbintenis kan voor de termijn vanaf een maand, maar we zien liever langere overeenkomsten van een half jaar of een jaar.
Ik zou zeggen, doe een bod voor periode + bedrag!
- Jouw naam gecombineerd met populaire download
-
562 × bekeken sinds 07-10-2008, 14:03 #1
Jouw naam gecombineerd met populaire download
-
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic