AppEvent is opnieuw van start gegaan op 1 januari van dit jaar. Gedurende de hele maand zal er dagelijks een iOS app voor iPhone of iPad van een Nederlandse of Belgische ontwikkelaar weggegeven worden.
Bezoekers zijn voornamelijk afkomstig van Nederland en België. Dagelijks +4000 unieke bezoekers.
Alle informatie over adverteren op BuySellAds: http://buysellads.com/buy/detail/34600
- Adverteren op iPhone en iPad actiewebsite
-
583 × bekeken sinds 03-01-2013, 12:56 #1
Adverteren op iPhone en iPad actiewebsite
-
In de schijnwerper
(Premium) Hoge DA Backlink | DR 95 | RD 4,2 MiljoenAdvertentieruimteBetaalde blogs aangeboden Wonen, Reizen en GezondheidAdvertentieruimteBacklinks.nl - Groot assortiment | Bekijk NR. 1 voorbeelden <---AdvertentieruimteIk ga stoppen met mijn bedrijf - Domeinnamen en WP plugins zijn nog beschikbaarOverige deals -
03-01-2013, 13:10 #2
- Berichten
- 220
- Lid sinds
- 13 Jaar
Re: Adverteren op iPhone en iPad actiewebsite
Monthly visits: 15,000 > monthly impressions: 15,000
-
03-01-2013, 14:33 #3
- Berichten
- 3
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Adverteren op iPhone en iPad actiewebsite
Dat komt dus doordat het een actiewebsite is die slechts in bepaalde maanden echt actief is. Vanaf 1 januari is de actie weer gestart, dus haalt de website weer 4.000 bezoekers per dag. In de maanden dat er geen actie is zit het rond 300/dag.
BSA update de statistieken helaas niet zo snel. Stats worden bijgehouden met Google Analytics (en uiteraard is de 4000 te bewijzen ;))
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic