Hallo allemaal,
Ik ben Giovanni Wojtkowiak van 'StopZelfmoord', ik ben hier in België gestart met een actie 'StopZelfmoord'. Samen met mijn vriendin chatten wij met jongeren die suïcidaal zijn. En geven hun raad en tips en verwijzen hun indien nodig door naar anderen organisaties zoals 'bv', Zelfmoordlijn.be,113online.nl,enz...
Omdat tegenwoordig alles geld kost maken we elke week een advertentie plek vrij op onze chat pagina. (Die dagelijks door meer dan 40 mensen word gebruikt.)
Het gaat om onze website: www.StopZelfmoord.be
Jullie krijgen de ruimte op deze chat pagina: http://www.giovanniat.v3host.be/onli...ine/client.php onderaan, dit gedurende 1 week voor 5 euro (betalen via overschrijving.)
Omdat StopZelfmoord veel media aandacht heeft gehad en nog steeds krijgt, zijn we een goed bezochte hulpwebsite voor jongeren met suïcidale gedachten.
Interesse? Stuur z.s.m een PM de eerst krijgt de kans om als eerst voor gedurende 2 weken voor maar 5,00 EUR op onze chat pagina te staan.
Meer informatie over onze actie vind je op: www.StopZelfmoord.be
Vriendelijke Groeten,
Giovanni Wojtkowiak
We hebben al van enkele kranten media aandacht gehad:
http://www.standaard.be/artikel/deta...kelid=D333C08E
http://www.hbvl.be/limburg/genk/genk...zelfmoord.aspx
http://www.nieuws.be/nieuws/Jongeren..._c12d46ed.aspx
Zelfs van een Nationale radiozender MNM: http://www.mnm.be/artikel/174254
En nog enkele kranten en zelfs televisiezenders!
- Stop Zelfmoord
-
2312 × bekeken sinds 25-05-2011, 15:03 #1
Stop Zelfmoord
Laatst aangepast door Giovanni Wojtkowiak : 25-05-2011 om 18:23
-
In de schijnwerper
-
25-05-2011, 15:11 #2
- Berichten
- 2.590
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
Omdat StopZelfmoord veel media aandacht heeft gehad en nog steeds krijgt, zijn we een goed bezochte hulpwebsite voor jongeren met suïcidale gedachten.
-
25-05-2011, 15:12 #3
- Berichten
- 38
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
Giovanni Wojtkowiak & Ylenia Garlisi werden geraakt door de verhalen van gepeste leeftijdsgenoten en starten een website op ter preventie van zelfdoding.
"Iedereen die dat wilt, kan met ons chatten. Bij ons kunnen onze leeftijdsgenoten hun verhaal kwijt. We luisteren en proberen raad te geven."
De website van Giovanni Wojtkowiak en Ylenia Garlisi is sinds begin December 2010 online.
"We zijn ermee begonnen na het lezen van een artikel over leeftijdsgenoten die zelfmoord hebben gepleegd omdat ze werden gepest".
Op onze website staan verhalen over zelfdoding bij jongeren en doorverwijzingen naar de professionele hulpverleners, zoals de Zelfmoordlijn en de Kinderen- & Jongerentelefoon.
"We hopen vooral dat de pesters dankzij de site inzien waartoe pesten kan leiden."
Het aantal jongeren met problemen dat zich bij ons meldde, is op dit moment groot genoeg om ermee door te gaan.
"We beseffen dat we hiervoor niet gestudeerd hebben, maar ik vraag me af of dat nodig is. Per slot van rekening luisteren we vooral. Bovendien is voor mensen van onze leeftijd de stap naar de Zelfmoordlijn te groot, omdat aan de andere kant van de lijn volwassenen zitten. Die zijn wel opgeleid maar kennen onze leefwereld niet zo goed als wij."
Omdat we zelf nog jong zijn, daarom krijgen we er veel media aandacht voor. Binnenkort zijn we zelfs te zien in een Belgische talkshow. We hopen jongeren te steunen, en te helpen met hun problemen.
-
25-05-2011, 15:16 #4
- Berichten
- 1.109
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
Ik zou het domein 'StopZelfmoord.be' maar snel registreren voordat een of ander lid van SD dat doet!
-
25-05-2011, 15:17 #5
- Berichten
- 38
- Lid sinds
- 16 Jaar
-
25-05-2011, 15:19 #6
- Berichten
- 1.109
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
Ik heb hem al geregistreerd voor jullie, gratis en voor niks :-)
Stuur je gegevens per PM (emailadres)
Helaas.. iemand heeft hem voor mij geregistreerd! jammer! hoop dat diegene ook netzo gul is.Laatst aangepast door gast13538 : 25-05-2011 om 15:34
-
25-05-2011, 15:36 #7
- Berichten
- 38
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
Jammer! Maar toch bedankt. Ik ga eens kijken wat ik kan doen, misschien een anderen domein aanvragen.
-
25-05-2011, 15:40 #8
- Berichten
- 226
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
Hmmm Dat is niet zo slim. Ik neem aan dat degene die hem geregistreerd heeft wel zo aardig is om hem over te dragen.
-verwijderd Laat maar kan niet lezen-Laatst aangepast door WStikkel : 25-05-2011 om 15:53
-
25-05-2011, 15:40 #9
- Berichten
- 1.109
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
Heb de .net versie kunnen redden :-) Bij deze!
-
25-05-2011, 15:43 #10
- Berichten
- 2.590
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
Woow dit vind ik toch wel erg triest. (domein registeren)
http://www.dns.be misschien even mailen? (WHOIS)
-
25-05-2011, 15:46 #11
- Berichten
- 5.791
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
---------------
Laatst aangepast door gast1310 : 25-05-2011 om 15:53
-
25-05-2011, 15:47 #12
- Berichten
- 2.590
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
Sorry hoor maar is er tegenwoordig ook geen respect meer? Word het ondernemen nou echt ideeën van andere stelen? TRIEST.
-
25-05-2011, 15:50 #13
- Berichten
- 1.406
- Lid sinds
- 17 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
Ik vind dit ook heel triest.. Maar ik vind het toch ook echt een stomme zet van topic starter om eerst zijn idee hier neer te leggen en daarna pas ze domeinen te registreren.
-
25-05-2011, 15:52 #14
- Berichten
- 38
- Lid sinds
- 16 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
StopZelfmoord.be wordt van ons. Iemand is zo aardig geweest om het voor ons gratis en voor niets te registreren waarvoor onze dank! ;-)
-
25-05-2011, 15:53 #15
Elephant Media GbR
- Berichten
- 1.253
- Lid sinds
- 18 Jaar
Re: Stop Zelfmoord
Sorry hoor, maar registreer hem dan eerst zelf voordat je het hier post.
Als Microsoft met een Nieuw product komt, zet het online maar registreert het domein niet. Dan koop ik hem ook, stuur ze een mailtje dat ze hem over mogen nemen voor een mooi bedrag. Dan hoor je ook niemand over respect toch ?
En ja ik zie wel het verschil tussen een top bedrijf een een moreel project, maar het blijft niet slim om een domeinnaam die je wilt kopen hier te posten.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic