Ze is inmiddels meerere keren online geweest en heeft niet meer gereageerd op de pm,s sinds de eerste berichten hier kwamen.
Heb gezien dat ze in de mailbox zat maar heb geen reactie gekregen.
Ben bang voor de mensen die al betaald hebben dat er hier wel iets aan de hand is
- Mail Advertentie Plek, 80000 Email adressen
-
26-04-2010, 19:20 #16
- Berichten
- 592
- Lid sinds
- 18 Jaar
-
26-04-2010, 19:32 #17
- Berichten
- 128
- Lid sinds
- 17 Jaar
Het verplichte betalen via Paypal deed mij al afhaken, beetje bedrijf/persoon heeft ook gewoon een normale rekening. En de verhalen die je eventueel zou krijgen;'maar ik moet wat betalen, denk ik, koppel je pp aan je rekening dan is het ook zo gedaan..
Maar goed, sommige prijzen waren ook wel te mooi, niemand was zo bijdehand om een email adres, adres of telefoon nummer te vragen aan 'haar' alvorens met haar in zee te stappen?
Je bent en blijft met email adressen bezig, als je ergens voorzichtig mee moet zijn, zijn het wel email adressen. Dus als je dan vraagt welke sites en de standaard dingen, wat echt wel iemand heeft gedaan hoop ik/lijkt mij, ging er geen lampje branden of een vreemd voorgevoel?
Nee, voordat we die weer hier allemaal krijgen (de azijnpissers) ik verwijt niemand wat, iedereen maakt zijn/haar fouten, denkt er niet lang over na en ja ikzelf ook wel eens. Dus als je gaat zeuren over de post, ignorelijst, ben ik ook van je af.
Was meer een vraag/verhaal.
-
26-04-2010, 19:43 #18
- Berichten
- 1.152
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ben bang dat je je geld kwijt bent, ze was net 1 dag actief..
-
26-04-2010, 19:53 #19
- Berichten
- 2.971
- Lid sinds
- 18 Jaar
Allemaal klagen bij paypal. Bij meerdere klachten ondernemen ze actie
Laatst aangepast door Vincent : 26-04-2010 om 20:03
-
26-04-2010, 19:54 #20
- Berichten
- 318
- Lid sinds
- 15 Jaar
ZE..... Het was volgens mij een Hij onder een ZE naam :-)
Laat ik hem of haar niet tegen komen pffff zweet breekt me nu al uit.. Kan zo niet tegen zulke mensen..
80.000 mailing naar mensen tussen 13 tot 56 of zoiets zegt al genoeg toch.
-
26-04-2010, 21:04 #21
- Berichten
- 62
- Lid sinds
- 16 Jaar
Wat ben ik blij dat ik dit nog eerst allemaal lees.
Wou al het geld over maken naar hem of haar.
Vindt gewoon dat de mailer eerst resultaat moet laten zien en dan pas om een uitbetaling vraagt.
Kijk voor mijn site zoek ik veel mailingen, daarvoor betaal ik vaak de hoofdprijs maar bij sommige is het me ook waard.
Die mensen laten gewoon eerst resultaten zien en dan betaal ik ze pas uit. Dat zal eigenlijk bij elke mailing het geval moeten zijn voor aanmeldingen voor een site.
Ze willen tegenwoordig allemaal vooruitbetaald worden en dan zie je ze niet meer of hoor je er niks meer van.
Zo ben ik al enkel honderden euro's weggegooid aan mailingen.
Die me 0,0 hebben opgeleverd alleen maar ergernissen.
Dus als iemand op die manier wil promoten hoor ik het graag.
-
26-04-2010, 21:20 #22
- Berichten
- 222
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ik geef stephanie (vanuit gaat dat het nog steeds een vrouw is) nog even de tijd voordat ik een klacht indien bij paypal! Zij hebben immers ervaring met dit soort mensen. Tevens geeft dit topic ook al een aardig beeld voor paypal!
Uiteraard geeft ik de verkoper nog even de tijd tot morgen om alles netjes te regelen.
Aanvullend bericht:
stond bij paypal dat ik geld had overgemaakt naar wesley??
Als dat dezelde Wesley is die hier ook op SD actief is dan vrees ik het ergste.
Mijn ervaring met diverse aanbieders van mailingen is dat het allemaal oplichters zijn. Na het innen van het geld hoor en zie je niets meer. Maar de goede van de kwade onderscheiden is helaas niet mogelijk op SD.
Ik zie net dat ik ook een Wesley Pruis al eens een negatieve feedback had gegevens voor exact hetzelfde. En een Oppedijk. Alleen Pruis en Oppedijk geven elkaar positieve feedbacks terwijl ze verder allemaal negatieve feedbacks hebben. Pruis=Oppedijk=Stephany?
Aanvullend bericht:
zojuist besloten om een klacht bij paypal te openen! Hou jullie op de hoogteLaatst aangepast door K van der H : 27-04-2010 om 16:22 Reden: Automatisch samengevoegd.
-
27-04-2010, 16:47 #23
- Berichten
- 40
- Lid sinds
- 15 Jaar
De naam oppendijk kwam bij enorm bekend voor,door wat door mijn pm's te hebben gerommeld kom ik R.oppendijk tegen die ook een topic geopend had over een mailing waarin ik wel interesse had. Wat mij toen bevreemde toen ik hem vroeg of hij mij normaal kon contacteren via mijn gewone mail is dat hij toen alleen terug pmde dat ik het geld moest overmaken via paypal naar een @live adres onder vermelding van cadeautje. Uiteraard heb ik dit NIET gedaan en ben blij toe nu. Heb het emailadres wat in zijn Pm stond maar eens toegevoegt aan mijn msn en zie dat er bij dat msn adres de naam wess staat. Dit sterkt mij erin dat j.haan het bij het juiste eind heeft.
Dit soort mensen zouden gestopt moeten worden aangezien dit soort mensen het verpesten voor de mensen die het wel goed bedoelen.
Origineel gepost door J. Haan
stond bij paypal dat ik geld had overgemaakt naar wesley??
Als dat dezelde Wesley is die hier ook op SD actief is dan vrees ik het ergste.
Mijn ervaring met diverse aanbieders van mailingen is dat het allemaal oplichters zijn. Na het innen van het geld hoor en zie je niets meer. Maar de goede van de kwade onderscheiden is helaas niet mogelijk op SD.
Ik zie net dat ik ook een Wesley Pruis al eens een negatieve feedback had gegevens voor exact hetzelfde. En een Oppedijk. Alleen Pruis en Oppedijk geven elkaar positieve feedbacks terwijl ze verder allemaal negatieve feedbacks hebben. Pruis=Oppedijk=Stephany?
-
27-04-2010, 16:58 #24
- Berichten
- 2.862
- Lid sinds
- 17 Jaar
Meerdere mensen nemen bij mij mailings af en ik verzend ook voor een groot aantal klanten mailings, waaronder een aantal hier op SD.
Je zou je bij jezelf natuurlijk ook kunnen afvragen of het verstandig is gelijk geld over te maken aan iemand die hier één dag actief is zonder verdere research te doen. Desnoods even telefonisch contact te zoeken of te googelen op iemand z'n naam.
Zeg nou zelf, een mailing naar 80.000 ontvangers voor € 20,- is toch bijna net zoiets als een nieuwe laptop kopen voor € 100,- ergens op een parking aan de Italiaanse riviera.... (maw bijna te mooi om waar te zijn)
-
27-04-2010, 17:05 #25
- Berichten
- 589
- Lid sinds
- 16 Jaar
Is dat niet was aan de goedkope kant? Of vinden jullie het een schappelijke prijs?
-
27-04-2010, 17:50 #26
- Berichten
- 2.299
- Lid sinds
- 16 Jaar
En aan deze TS had ik geen geld overgemaakt, dat doe ik nooit bij iemand die zo kort actief is. De twee andere waren al langer actief.
Probleem is dat dit soort eikels het verpest voor de mensen die wel met eerlijke bedoelingen mailingen aanbieden. Hoe is het kaf van het koren te scheiden?
-
27-04-2010, 17:55 #27
- Berichten
- 751
- Lid sinds
- 15 Jaar
Vind toch echt dat je dan zelf beter moet opletten.
- Paypal only? Dat klinkt al nergens naar
- Bedrijfsggegevens? Info? KVK? Telefoonummer? Adres?
- Je gaat niet met iemand in zee die een dagje actief is, zonder meer gegevens dan enkel een email adres.
- Als iets te mooi is om waar te zijn qua prijs, let er dan 2x zo goed op...
Kan zo wel door blijven gaan, uiteindelijk is het je eigen schuld natuurlijk niet maar let wel beter op, een wijze les voor de volgende keer.
-
27-04-2010, 17:59 #28
- Berichten
- 117
- Lid sinds
- 15 Jaar
Sorry maar ben hier niet 100% mee akkoord.
Betalingen via paypal vind ik veel makkelijker als overschrijvingen.
Ik bied ook mailings aan en vraag ook te betalen met paypal.
Het is even betrouwbaar als een overschrijving en als er problemen zijn
is het maar 1mailtje te sturen naar de suport en je kan de gegevens al krijgen
van de persoon die je zou bedrogen hebben.
Ik vind paypal makkelijk en snel dus ben eerder voor paypal als voor overschrijvingen.
-
27-04-2010, 18:32 #29
- Berichten
- 2.862
- Lid sinds
- 17 Jaar
Hier ben ik het ook niet helemaal mee eens. Ik verkies zelf voor paypal betalingen omdat het dan gelijk afgewikkeld kan worden.
En wat maakt het verder uit als iemand al zijn gegevens bekend maakt zoals ik?
Verder heb je volkomen gelijk. Ondanks dat iedereen z'n afspraken moet nakomen kun je natuurlijk zelf ook wel aardig inschatten of het betrouwbaar is of iets minder.
-
28-04-2010, 12:48 #30
- Berichten
- 751
- Lid sinds
- 15 Jaar
Paypal word vaak gebruikt door scammers e.d vandaar dat het niet altijd zo betrouwbaar is.
Als er een nieuw lid komt die net een dagje actief is en dan meteen iets aanbied wat al te mooi is om waar te zijn, dan neem ik toch echt aan dat je even nakijkt met wie je zaken doet? :-)
Het gaat hier dan gelukkig om een paar tientjes, maar tientjes bij tientjes worden honderdjes, honderdjes bij honderdjes worden duizenden, persoon maakt even een andere accountje aan en gaat verder met zijn werk.
Deze mensen zijn niet te onderscheiden? Absoluut wel, een echte webmaster weet waar hij over praat, kan jou uitleggen hoe hij aan de mails komt, van welke website e.d en jou ook daadwerkelijk meer informatie geven wat betreft zijn gegevens.
Iemand met goedlopende website's met maar liefst 80k leden aangemeld voor de mailing, zou toch meer moeten hebben dan enkel een paypal email adress.
Verder is dit niet bedoeld om de schuld af te schuiven op diegene die opgelicht zijn, maar meer een wijze les voor de volgende keer.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic