Sinds kort is het mogelijk om met Next2news te adverteren bij specifieke artikelen op grote nieuwssites zoals Volkskrant.nl, NRC.nl, Telegraaf.nl, Nieuwslog.nl, Managementsite.nl en Hyped.nl.
Het proces is zeer eenvoudig:
- Zoek een nieuwsbericht dat past bij jouw dienst/product
- Vul in hoe lang je advertentie bij het artikel moet worden weergegeven (week/maand/jaar)
- Upload je bestaande banner of maak direct een nieuwe aan (jpg/gif/png van 336x280 pixels)
- Reken vooraf een vast bedraf af
Wanneer je een advertentie hebt geplaatst, staat die binnen enkele minuten online en wordt die weergegeven bij alle bezoekers van dat artikel. Je rekent af per bericht en weet dus altijd van te voren wat het je kost.
We zijn erg benieuwd naar jullie feedback, dus kijk er eens naar en laat ons weten wat je ervan vindt!
Homepage: http://www.next2news.com
Direct een artikel zoeken: https://my.next2news.com/adplace/position
- Met Next2news adverteren op nieuwssites zoals Volkskrant, NRC en Telegraaf
-
1908 × bekeken sinds 12-04-2010, 16:48 #1
Met Next2news adverteren op nieuwssites zoals Volkskrant, NRC en Telegraaf
-
13-04-2010, 13:00 #2
- Berichten
- 272
- Lid sinds
- 15 Jaar
Dit is zeker leuk om te beginnen met adverteren.
Alleen ze accepteren geen flash banners, en geen 468x60banners, en dat is erg jammer.
-
13-04-2010, 15:39 #3
- Berichten
- 6
- Lid sinds
- 15 Jaar
Flash ondersteunen we inderdaad (nog) niet, maar de resultaten zijn er niet minder om!
- 10% van de boekingen had een hogere Click-Through-Rate dan 10%
- 25% van de boekingen had een hogere Click-Through-Rate dan 4%
- 60% van de boekingen had een hogere Click-Through-Rate dan 1%
- 7% van de boekingen had een LAGERE Click-Through-Rate dan 0,2% (het markt gemiddelde)
468x60 banners zie je steeds minder en het formaat dat wij hanteren (336x280) blijkt veel effectiever te zijn!
-
13-04-2010, 15:44 #4
- Berichten
- 419
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ik adverteer vrij veel met google, en in gedrukte media (kranten) voor een hotel. Google en kranten hebben zich bewezen.
Jullie komen met een nieuw produkt, wellicht is het, om nieuwe klanten te trekken, een kortingvoucher aan te bieden, omdat ik het een te groot risico vindt om bij een krantenartikel te adverteren, dat zojuist op de telegraaf geplaatst is.
-
13-04-2010, 16:02 #5
- Berichten
- 101
- Lid sinds
- 17 Jaar
Een zeer interessant concept, zo heb ik ze nog niet gezien. Knap dat jullie mooie namen als partner hebben weten te strikken! Een nieuw advertentie concept dat zeker potentie heeft. Enkele opmerkingen van mij, als geïnteresseerde die overweegt gebruik te maken van de dienst:
- Waarop zijn de prijzen gebaseerd? Een jaarprijs is bijna net zo hoog als een week? Ik kan hier niet erg veel mee.
- Ik kan niet zien wat (vergelijkbare) artikelen aan views hebben gehad. Hoe moet ik weten of ik hier wil adverteren? Krijg ik achteraf eigenlijk wel statistieken te zien?
- Mijn grootste bezwaar is dat ik geen resultaatgarantie heb zoals dat bijvoorbeeld wel het geval is met G Ad-words, affiliates of CPM constructies. Ik heb niet eens een richtgetal hoe vaak de advertentie getoond wordt.
Buiten deze bovenstaande punten heb ik zeker publiek zitten die NRC of Volkskrant bezoekt... Ik houd het in de gaten.
-
13-04-2010, 18:31 #6
- Berichten
- 272
- Lid sinds
- 15 Jaar
Wat ik weet is dat de prijs is gebaseerd is op hoe oud/nieuw het artikel is.
Dus oude artikelen zijn veel goedkoper dan nieuwere.
-
14-04-2010, 12:25 #7
- Berichten
- 6
- Lid sinds
- 15 Jaar
Beste allemaal,
Bedankt voor de vragen en suggesties. Erg leerzaam voor ons!
@R.Janssen: Het aanbieden van een kortingsvoucher is een goed idee. We zullen 5 vouchers ter waarde van 50 Euro verloten onder degenen die een bijdrage leveren aan deze discussie. Stel dus vooral hier je vragen en schroom niet om ons feedback te geven!
@Teun: Heel nuttig voor ons om te horen waar je over twijfelt. Ik adresseer je punten graag:
1 - De prijzen zijn gebaseerd op het verwachte bezoek binnen die site (volkskrant, nrc, telegraaf, etc) en binnen die sectie (binnenland, economie, etc). We hebben vervolgens gekeken naar de mediaan van het aantal bezoekers. Dat wil zeggen dat de helft van de nieuwsberichten méér en de andere helft minder bezoekers krijgt dan dat getal. Dit hebben we vermenigvuldigd met een prijs per 1000 bezoekers. Meestal komt het daadwerkelijke aantal hier goed bij in de buurt. Soms valt het echter wat tegen, en soms mee (als je een super-populair artikel treft). In ieder geval zien we bij adverteerders die meerdere advertenties plaatsen gemiddeld erg goede resultaten!
2 - Vooraf kun je inderdaad nog niet zien wat het verwachte verkeer op een artikel is. Dat is wel iets waar we mee bezig zijn, omdat we deze vraag vaker krijgen. Zodra je een advertentie geplaatst hebt, zie je precies in je account hoe vaak deze bekeken is, en hoe vaak erop geklikt is. Hierbij een (geanonimiseerd) voorbeeld van hoe dat eruit ziet: http://skitch.com/koppelaar/n64y1/ne...s-statistieken
3 - Duidelijk punt. Resultaatgarantie kunnen we niet geven, maar het is wel zo dat het druk bezochte sites zijn en dat je met gezond verstand een heel eind komt :) Advertenties die passen EN inspelen op een nieuwsberichten geven zeer goede resultaten. Het punt van duidelijkheid rondom de verwachte aantallen gaan we oppakken, dus daarover later meer! Het makkelijkst kun je je registreren op https://my.next2news.com/account/registration en wat Nieuws-alerts instellen. Je hoort het dan vanzelf als er een relevant bericht verschijnt.
@Ricardo: Klopt inderdaad. Bij oudere berichten heb je een deel van het verkeer natuurlijk al gemist, dus dat zie je terug in de prijs. Gedurende de eerste dag daalt de prijs per uur en gedurende de eerste week daalt de prijs per dag!
Jullie vragen en opmerkingen zijn meer dan welkom, dus keep them coming!
Vriendelijke groeten,
Sander
-
14-04-2010, 18:01 #8
- Berichten
- 419
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hoe zit het als er meerdere adverteerders op het zelfde artikel bieden / het zelfde artikel "kopen", komen er dan meerdere banners onder elkaar, of is het wie het eerst komt, krijgt de ruimte.
Het concept lijkt mij wel goed in elkaar steken. Maar loop tegen aantal "problemen". In mijn hotel, ben ik verantwoordelijk voor de reclame. Ik zit niet constant op de computer. Ik heb aantal "mailopdrachten" ingevoerd, en die krijg mailtjes netjes binnen. Nu komt er voor mij een relevant artikel langs, maar zit niet achter de computer. Op mijn mobiel heb ik e-mail, maar kan geen i-deal daarmee regelen (heb geen digi apparaat bij me). Tevens heb ik geen banners op mijn mobiel. Zo gaat er veel tijd verloren. Het artikel heeft de eerste +/- 2 uur grote nieuwswaarde. Bij niet direct daarop inspelen mis ik die uren.
De 50kb voor een banner, is voor een banner van 336 x 280 px niet heel veel. Is die 50kb strict, of mag daar iets van afgeweken worden.
Overigens, denk ik niet dat uw doelgroep op sitedeals.nl zit. Er zit hier veel "jong spul". Een goed forum waar een beters doelgroep zit, vindt u op higherlevel.nl.
Ik heb aantal mailings ingesteld, dus wellicht probeer ik het binnenkort, en breng hier verslag uit.Laatst aangepast door R. Janssen : 14-04-2010 om 18:17
-
15-04-2010, 12:25 #9
- Berichten
- 101
- Lid sinds
- 17 Jaar
Heb ook even wat alerts ingesteld. Wat R. Janssen hierboven zegt loop ik ook tegenaan. Als een artikel al 2 uur oud is krijg je het gevoel dat je een hele hoop traffic hebt gemist.
Als er wat meer duidelijkheid komt op de site over de te verwachte hoeveelheid traffic op dat artikel i.c.m. de prijs ga ik het zeker proberen. Nu weet ik niet of ik 1 of 10 euro CPM betaal... Op een site als Hyves kun je voor 1 euro 1000 targeted views krijgen. Als je op jongeren mikt super interessant natuurlijk, maar er zijn zeker branches die beter thuis horen naast het nieuws. Ik wacht nog even af dus.
-
15-04-2010, 12:27 #10
- Berichten
- 419
- Lid sinds
- 16 Jaar
Bij een krantenartikel is nooit te zeggen hoeveel dat bekeken wordt.
Ik zelf denk, dat je bij een telegraaf artikel wel een redelijke CPM hebt.
-
15-04-2010, 15:05 #11
- Berichten
- 101
- Lid sinds
- 17 Jaar
CPM is de kosten per 1000 views, heeft dus niks met het medium (telegraaf) te maken.
Stel, op een enkel artikel op de telegraaf.nl komen 6.250 bezoeken in een week, met een weekprijs van 125 euro (dat is de prijs van een actueel artikel) kom je uit op een CPM van 20 euro, wat betrekkelijk veel is. Neem je 25.000 bezoeken, kom je op 5 euro uit, wat ik 'normaal' acht. Maarja, die 25.000 bezoeken wordt niet gehaald denk ik. Dus duidelijkheid hierover zou mijn twijfel weg kunnen nemen.
-
15-04-2010, 15:42 #12
- Berichten
- 2.392
- Lid sinds
- 17 Jaar
Moet zeggen dat de prijzen me erg meevallen. De stap om voor een heel jaar te adverteren is erg laag (in mijn voorbeeld: week = 13,- maand = 15,- jaar = 16,-).
Wat ik echter nog wel mis; wáár word de advertentie precies geplaatst?
Positie naast bericht (336 bij 280 pixels)
-
15-04-2010, 15:57 #13
- Berichten
- 419
- Lid sinds
- 16 Jaar
CPM is de kosten per 1000 views, heeft dus niks met het medium (telegraaf) te maken.
Stel, op een enkel artikel op de telegraaf.nl komen 6.250 bezoeken in een week, met een weekprijs van 125 euro (dat is de prijs van een actueel artikel) kom je uit op een CPM van 20 euro, wat betrekkelijk veel is. Neem je 25.000 bezoeken, kom je op 5 euro uit, wat ik 'normaal' acht. Maarja, die 25.000 bezoeken wordt niet gehaald denk ik. Dus duidelijkheid hierover zou mijn twijfel weg kunnen nemen.
Als je advertentie €50,- kost en wordt 10.000 keer bekeken (is bij een advertentie op de site van de telegraaf goed haalbaar) is de CPM € 5,-.
Ik bedoel ermee, dat de CPM op site's als telegraaf wel goed zit bij goede berichten (CPM niet te hoog). Dit ligt natuurlijk wel aan, of het artikel er zojuist op geplaatst is, of dat het nieuwsbericht al enkele dagen oud is.
-
15-04-2010, 16:14 #14
- Berichten
- 101
- Lid sinds
- 17 Jaar
@R Janssen
Maar je plaatst je banner niet op die site, maar op een artikel, zoals deze bijvoorbeeld:
http://www.telegraaf.nl/reiskrant/article6533153.ece
Denk niet dat dit 10.000 views in de eerste week oplevert. Maar ik laat me graag voorlichten. En dan nog is een CPM van 5 euro meer dan bijvoorbeeld ad-words, hyves etc.
-
15-04-2010, 16:29 #15
- Berichten
- 361
- Lid sinds
- 16 Jaar
Prachtig dat dit er nu is! Hier ga ik zeker in de toekomst nog wel gebruik van maken. Mooi dat dit is opgezet en ook mooie namen om te adverteren ;)
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic