Google laat externe advertentienetwerken concurreren met AdWords voor plekken op sites die AdSense gebruiken.
Dat betekent dat websitebeheerders die momenteel AdSense draaien op hun site ook advertenties kunnen krijgen van externe advertentienetwerken, en niet alleen van adverteerders die bieden op trefwoorden in AdWords. De beheerders krijgen binnen AdSense de mogelijkheid om ook te kiezen voor advertenties van andere netwerken, die wellicht meer opleveren. De veranderingen zullen de komende maanden geleidelijk worden doorgevoerd in Noord-Amerika en Europa
bron
- Google laat concurrenten toe via adsense netwerk
-
27-08-2009, 11:13 #1
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
Google laat concurrenten toe via adsense netwerk
-
-
27-08-2009, 11:18 #2
- Berichten
- 2.202
- Lid sinds
- 16 Jaar
Net de mail ontvangen, voor wie hem wil lezen:
Hallo,
Via deze e-mail laten we u weten dat er binnenkort een update wordt uitgebracht voor uw AdSense-account. Deze update is ontwikkeld om u te helpen bij het genereren van de hoogst mogelijke inkomsten voor uw advertentieblokken. Binnenkort kunt u meerdere advertentienetwerken toestaan advertenties weer te geven op uw pagina's. Dit houdt in dat adverteerders van externe, door Google gecertificeerde advertentienetwerken kunnen concurreren om advertentieruimte op uw sites.
Ter informatie: advertentienetwerken zijn bedrijven die een partnerschap aangaan met adverteerders en uitgevers om advertentieruimte te kopen en te verkopen op sites waarvan ze zelf geen eigenaar zijn. Dit is vergelijkbaar met het AdSense-systeem. Advertenties van deze netwerken concurreren met Google-advertenties om weergave op sites van uitgevers. De advertentie die het meest opbrengt voor de uitgever, wordt weergegeven.
Om de kwaliteit te waarborgen van advertenties die op uw sites worden weergegeven, worden alle deelnemende advertentienetwerken gecertificeerd. We controleren of ze onze standaards naleven op het gebied van gebruikersprivacy, advertentiekwaliteit en snelheid. U heeft ook controle over de netwerken die advertenties kunnen weergeven op uw pagina's. U kunt zich afmelden voor het ontvangen van advertenties van specifieke of alle netwerken. Dit houdt in dat u ook alleen advertenties van AdWords-adverteerders kunt weergeven, als u dit wilt.
Ten slotte maken sommige advertentienetwerken gebruik van hulpprogramma's die vergelijkbaar zijn met het op interesses gebaseerd adverteren van Google. Zo krijgen gebruikers op de sites die ze bezoeken relevantere advertenties te zien. Deze advertentienetwerken mogen geen gegevens verzamelen over uw site voor op interesses gebaseerd adverteren. We staan advertentienetwerken die voldoen aan onze richtlijnen voor gebruikersprivacy wel toe om advertenties weer te geven via deze hulpprogramma's. U heeft de mogelijkheid om uzelf af te melden voor de weergave van advertenties op basis van gebruikersinteresses van deze advertentienetwerken. We hebben onze vereisten voor advertentieweergave door derden aangepast om hier rekening mee te houden. Ga naar http://adwords.google.com/support/bi...er=94230&hl=nl voor meer informatie.
Deze nieuwe functies worden automatisch ingeschakeld voor uw account. Verder wordt er een nieuw gedeelte opgenomen in uw Advertentiecontrolecentrum waarin u specifieke advertentienetwerken kunt toestaan of blokkeren. De komende paar maanden voegen we geleidelijk nieuwe advertentienetwerken toe aan AdSense-accounts. Deze ontwikkeling is dus niet onmiddellijk van invloed op uw advertenties of inkomsten.
Ga naar het AdSense Helpcentrum op https://www.google.com/adsense/suppo...nl&topic=13522 voor meer informatie over deze lancering en over het beheren van de advertentienetwerken die advertenties weergeven op uw pagina's.
Met vriendelijke groet,
Het Google AdSense-team
E-mailvoorkeuren: we sturen u deze e-mail om u te informeren over belangrijke nieuwe wijzigingen in uw AdSense-product of -account.
Google Inc.
ADRES ETC...
-
27-08-2009, 11:25 #3
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
Google is weer lekker bezig :) ben erg benieuwd of dit echt gaat bijdragen aan meer inkomsten!
-
27-08-2009, 11:28 #4
- Berichten
- 2.862
- Lid sinds
- 17 Jaar
Denk dat het eerder is : de vijand van je vijand is je vriend. Met andere woorden : ze proberen op die manier zoveel mogelijk netwerken aan zich te koppelen om hun marktaandeel te vergroten (of behouden).
Ze kunnen dan wel de grootste zijn, de samenwerking tussen Bing en Yahoo zal toch wel ergens invloed op hebben. Yahoo heeft toch ook een interessant advertentienetwerk ala adsense.
-
27-08-2009, 11:52 #5
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
Mee eens, maar dat is toch alleen maar strategisch?
Denk dat het eerder is : de vijand van je vijand is je vriend. Met andere woorden : ze proberen op die manier zoveel mogelijk netwerken aan zich te koppelen om hun marktaandeel te vergroten (of behouden).
Ze kunnen dan wel de grootste zijn, de samenwerking tussen Bing en Yahoo zal toch wel ergens invloed op hebben. Yahoo heeft toch ook een interessant advertentienetwerk ala adsense.
-
27-08-2009, 11:57 #6
- Berichten
- 1.530
- Lid sinds
- 16 Jaar
Ben benieuwd wat voor effect dit zal hebben op de websitebeheerders zelf. Ze zeggen natuurlijk dat het er beter op wordt maar is dat ook echt zo? ;-)
-
27-08-2009, 14:07 #7
- Berichten
- 2.027
- Lid sinds
- 17 Jaar
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic