Je vraagt stemmen van anderen, maar inspraak is niet mogelijk?
Ik geef alleen aan dat ik mijn bedenkingen heb bij de mogelijke winnaar, omdat deze niet eens aan de basis-regels van de contest voldoet. Dat er weinig inzendingen waren heeft wellicht andere oorzaken, maar ook daarin hebben jullie netjes de deadline als deadline gehouden. Ofwel, regel is regel. Mij lijkt het dan niet meer dan logisch (en vooral ook netjes naar de mensen die je hebt uitgesloten door ze niet een weekje langer te gunnen), dat je ook strict bent in de andere gestelde eisen.
Zoals er een poll kwam over het behouden van de deadline lijkt het me ook netjes als er een poll zou komen over het behouden van de gestelde basis-regels. Vooral omdat het anders niet netjes zou zijn naar de andere deelnemers (die wel een cross-browser applicatie gebouwd hebben, of die door het behouden van de deadline uitgesloten zijn).
Maar goed, dat is enkel mijn mening.
- [STEMMEN] 30KB Coding Contest 2007
Bekijk resultaten enquête: Wie moet de 30KB Coding Contest 2007 winnen?
- Stemmers
- 98. Je mag niet stemmen in deze enquête
-
Reinder Simon de Vries - me @ work doin' nothing!
-
Jesper Veldhuizen - Verjaardags Kalender
-
Lotte C - Facturatiesysteem
-
Jitse H - SharePoint
-
Matthijn Dijkstra - Nootje
-
01-01-2008, 22:11 #31
- Berichten
- 140
- Lid sinds
- 17 Jaar
-
01-01-2008, 22:48 #32
- Berichten
- 92
- Lid sinds
- 17 Jaar
Ik deel deze mening geheel met B. Muller. Er is een eis gesteld, en die moet men nakomen. Die kan je niet opeens vergeten.
Denk even met me mee in het volgende voorbeeld. Dit is een 30kb contest, dus elke inzending moet binnen 30kb gemaakt zijn. Als iemand dan plotseling met een 40kb inzending komt, dan kan die toch niet meedoen? Ookal zijn er maar weinig inzendingen. Die weinige inzendingen zijn dan wel de mensen die echt hun best hebben gedaan, en daarom ook een prijs/de eer verdienen. Als je niet aan de eisen voldoet, heb je naar mijn mening geen recht op een beloning. Het is nog vreemder dat jullie bij de deadline wel je poot stijf hielden, dat de stemmers hun poot stijf hielden, en dat je dat nu niet doet? Nu is het opeens anders omdat er weinig deelnemers zijn. Dat was bij het deadline-probleem ook zo: toen wist men dat er veel deelnemers zouden afvallen als je de deadline zou houden zoals die was. Daarom lijkt deze beslissing in mijn ogen niet goed doordacht.
- Lodewijk de Vries
-
01-01-2008, 23:03 #33
- Berichten
- 83
- Lid sinds
- 17 Jaar
Origineel gepost door Matthijn Dijkstra
Wat bedoel je? Dat hij het niet opslaat als je de pagina verlaat? want dat zou hij wel moeten doen.
-
01-01-2008, 23:18 #34
- Berichten
- 891
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik kan Muller en Lodewijk de Vries hier eigenlijk wel in volgen. Misschien dat een poll omtrend dit probleem niet slecht zou zijn?
-
02-01-2008, 01:09 #35
- Berichten
- 374
- Lid sinds
- 19 Jaar
@ Lotte C, gebruik je bij het toevoegen van een product een komma in je getal (geen punt), dan voegt hij niets toe. Verder, mooi script ! Leuke uitbreiding: Zorgen dat je enkel een referentiecode moet invoeren, en dat hij zelf de rest invult (Productomschrijving, eenheidsprijs, ..). Eventueel real-time met ajax. Ik weet wel dat dat niet kan met 30kb, maar in case dat je er nog verder wil aan werken om later te verkopen.. ;)
-
02-01-2008, 01:11 #36
- Berichten
- 1.264
- Lid sinds
- 18 Jaar
Laatste dag, ben benieuwd wat eruit rolt :).
-
02-01-2008, 13:51 #37
- Berichten
- 954
- Lid sinds
- 18 Jaar
Ik snap de meningen van de heren hierboven over de kwestie Matthijn, zoals ik het maar even ga noemen. Ik snap jullie punt maar bekijk het ook even vanuit orginisatorische beredeneringen. Ik heb de beslissing al genomen en zal deze ook niet meer wijzigen maar ik wil er natuurlijk toch wel even op reageren.
Misschien is het inderdaad niet helemaal eerlijk tegenover andere deelnemers. Maar ik had de beredenering dat er gekeken zou worden naar Orginaliteit, functionaliteit en netheid e.d. binnen de scripting van de inzendingen. In het geval van Matthijn zou hij minder scoren op functionaliteit, dit zou inprincipe alleen maar een belemmering zijn voor zijn eigen aantal stemmen.
Verder is het natuurlijk wel een vantevore opgezette regel. Echter ben ikzelf naderhand van mening dat het zoals genoemd een keuze is van de scripter zelf en dat de stemmers daar maar rekening mee moeten houden.
Verder hebben we nog de eisen van enkele sponsors (5 of meer inzendingen). Zou Matthijn wegvallen dan hebben de overige kandidaten kans dat enkele sponsors zich niet meer willen inzetten voor deze contest.
Beetje een onlogische tekst misschien, maar ik heb weinig tijd want mijn vader is vandaag jarig.
Reacties horende bij dit onderwerp graag sturen via PM. Let wel: mijn beslissing wordt niet meer veranderd. Zeker niet nu ik de toestemming al volledig verleend heb.
Mvg,
Jules Heerkens
-
02-01-2008, 14:10 #38
- Berichten
- 317
- Lid sinds
- 18 Jaar
Het nootje werkt in elk geval wél op IE7. (Bij mij toch)
-
02-01-2008, 14:19 #39
- Berichten
- 668
- Lid sinds
- 18 Jaar
werkt hier ook in ie7
-
02-01-2008, 14:29 #40
- Berichten
- 219
- Lid sinds
- 18 Jaar
Beetje buggy werkt hij hier, RMB doet vreemd, en krijg een error bij starten. En de informatie wordt niet opgeslagen na een refresh.
In IE7 dus.
-
03-01-2008, 00:35 #41
- Berichten
- 140
- Lid sinds
- 17 Jaar
Origineel gepost door Jules Heerkens
[..]
Mvg,
Jules Heerkens
Een ding weet ik hierdoor echter wel zeker, en dat is dat ik bij een volgende contest die door deze organisatie georganiseerd wordt ook niet zal overwegen om deelnemer danwel sponsor te worden.
-
03-01-2008, 07:38 #42
- Berichten
- 1.423
- Lid sinds
- 18 Jaar
Zo te zien heeft Matthijs Dijkstra gewonnen, gefeliciteerd!
-
03-01-2008, 08:26 #43
- Berichten
- 37
- Lid sinds
- 18 Jaar
Gefeliciteerd Matthijn !
-
03-01-2008, 10:48 #44
- Berichten
- 92
- Lid sinds
- 17 Jaar
Hoewel onterecht naar mijn mening, toch gefeliciteerd Matthijn!
-
03-01-2008, 10:55 #45
- Berichten
- 219
- Lid sinds
- 18 Jaar
Iedereen die op mij gestemd heeft, bedankt. En anderen die hebben meegedaan ook gefeliciteerd met jullie plaatsen en daarbij behorende prijzen.
Aan de mensen die niets hebben gewonnen, of het niet hebben afgekregen, volgende keer ook weer mee doen! Maakt het alleen maar spannender als er meer mensen mee doen.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic