Omschrijving website: dit is de populairste Google Ads cursus van Nederland en België, al jaren lang. Honderden ondernemers in Nederland & België leren adverteren op Google door deze online videocursus. Je mag de volledige cursus inclusief branding, video's en foto's overnemen.
De onderneming is zo opgezet dat hier minimale tijd in hoeft te worden gestoken door de eigenaar. De cursus en advertenties lopen op de automatische piloot door. Als je er niks aan wilt veranderen is het enige werk wat je aan de onderneming hoeft te besteden 3x per week een half uurtje mails beantwoorden (zelf besteed ik dat uit). Er is geen telefonische klantenservice dus dat scheelt ook. Het is wel handig als je 1x per jaar iemand inschakelt om de video's te updaten. En als je af en toe wat op social media plaatst en de budgetten van advertenties bijstuurt.
Mocht je de onderneming verder willen laten groeien dan heb ik nog een hoop ideeën waar ik op dit moment niet aan toe kom. Die kan ik je doorsturen, je kunt bijvoorbeeld advertenties maken, de website verbeteren, een abonnement aanbieden en een betere betaalfunnel maken. Als je er tijd in steekt, of iemand er tijd in laat steken, kan het sneller groeien dan als je het passief door laat lopen.
URL: google-cursus.nl
Leeftijd site (maanden): 50
naam van onderneming: Eindbaas cursus B.V.
Maandelijks inkomsten (winst): gemiddeld €10861 omzet per maand, waarvan gemiddeld €1500,- winst per maand, in de verkoopluwe maanden. In wintermaanden is dit vaak het dubbele. Zo was de winst in januari 2025 €3100,-
De advertentiekosten zijn de laatste maanden rond de €2500. Dat is de grootste kostenpost.
Ook betaal ik een freelancer €400 per maand voor het beheer van de klantenservice (reageren op emails). En een accountant een paarhonderd per maand, afhankelijk van de werkzaamheden. Daarnaast is er nog wat tooling (zapier, activecampaign, everwebinar) maar dat is niet meer dan €400 per maand. En ik maak maandelijks €1000 over naar mijn holding als management fee, maar dat is dus winst voor jou als je het overneemt
Al met al gaat er naast de advertentiekosten dus nog ~€2000 van de winst af aan andere kosten. Deze en vorige en maand is de omzet ongeveer €10.000, dus de winst die ik hierboven noem (€1500) is echt in lage verkoop maanden, nu is die eerder eerder €5000.
Tot nu toe wordt daarvoor ongeveer €50.000,- geboden. Dan heb je het dus in een aantal maanden terugverdiend.
Details product: De cursus kost €477,95 incl btw. Er wordt max €592,90 en minimaal €377,95 voor gevraagd bij upsell- of kortingsacties. De cursus wordt stabiel tientallen keren per maand verkocht.
Unieke bezoekers/dag: 83 (2500 per maand)
Details & stats: Ik richt me niet op het aantal bezoekers. Ik haal gericht ondernemers naar de website. Dat doe ik via social media en google, met name advertenties (ik geef ~€2500 per maand uit aan advertenties). Doordat de bezoekers geďnteresseerd zijn is de gemiddelde waarde die een bezoeker uitgeeft hoog.
Prijs: bieden
Waarom verkopen: ik vind het leuk en het verdient lekker, maar wil me op den duur gaan focussen op een van mijn andere ondernemingen (marketingbureau). Er zit dus geen haast achter de verkoop. Ik kijk eerst wat er geboden wordt en reageer alleen op serieuze biedingen. Mail je bod en eventuele vragen naar
Betaling via: Overschrijving
- Google-cursus.nl | 2500bez/dag | €10.861,- inkomsten/mnd
-
559 × bekeken sinds 07-02-2025, 16:36 #1
Google-cursus.nl | 2500bez/dag | €10.861,- inkomsten/mnd
- Geclaimde bezoekers per maand: ± 2500
- CMS: WordPress
- Geclaimde maand omzet: ± € 10861
- Domeinnaam: Alleen voor leden
Laatst aangepast door Ivo de C : 02-03-2025 om 19:53
-
Tags voor dit bericht
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic