Wegens aangaan nieuwe projecten hierbij een centenveiling met 15k gebruikers in database. Aan de site zit een nieuwsbriefsysteem gekoppeld. Deze is nog niet effectief gebruikt, hier zit nog veel potentie in. Bezoekers +-400 per dag. Inkomsten zijn gemiddeld €4000 per maand. Site heeft een goede naam opgebouwd.
Graag biedingen per pm.
Snelle afhandeling mogelijk.
- Centenveiling| xxxbez/dag | €xxxx inkomsten/mnd
1368 × bekeken sinds 03-03-2011, 09:10 #1
Centenveiling| xxxbez/dag | €xxxx inkomsten/mnd
In de schijnwerper
Snuffelt (.nl) - Tips voor honden(baasjes) - 457 blogs - DA15 PA20Website te koopUitgebreide website over elektrische auto's/elektrisch rijdenWebsite te koopLerenmetapps (.nl) | 71.000+ woorden (gem. 2400 per artikel) | 55 bezoekers / maandWebsite te koopAustralische herders, alles over dit prachtige hondenras. Expertise aanwezig.Website te koop -
30-03-2011, 12:46 #2Jepps Webdevelopment
- Berichten
- 3.436
- Lid sinds
- 15 Jaar
Re: Centenveiling| xxxbez/dag | €xxxx inkomsten/mnd
Het topic is opgeschoond. Houd het aub relevant: berichten als "pb graag" voegen niets toe aan een topic. Zie ook https://www.sitedeals.nl/regels-sitedeals.php.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic