Ik denk dat per offerte een beter idee is. Het is namelijk soms wel handig dat er automatisch een factuur gemaakt wordt en soms wil je dat juist niet.Origineel gepost door Dannyvw
Aanvulling:
Wanneer je een debiteur aanmaakt met hetzelfde nummer als je al had krijg je een MySQL error i.p.v. een gewone nette melding. Ik wil nu namelijk een
Wanneer je een concept factuur hebt staan, vervolgens de gegevens van de klant wijzigt (Bijvoorbeeld het adres) en je verstuurt de factuur vervolgens, dan staan er toch nog de oude gegevens op.
Verder is het misschien makkelijk de facturen andersom te ordenen zodat de recentste factuur bovenaan staat. Dat voorkomt dat je steeds naar de laatste pagina moet.
- Uitgebreid factuur systeem - Framework
-
15-05-2009, 17:05 #106gast16278 Guest
Laatst aangepast door gast16278 : 15-05-2009 om 17:16
-
15-05-2009, 17:29 #107
- Berichten
- 613
- Lid sinds
- 19 Jaar
Ik denk dat per offerte een beter idee is. Het is namelijk soms wel handig dat er automatisch een factuur gemaakt wordt en soms wil je dat juist niet.
Aanvulling:
Wanneer je een debiteur aanmaakt met hetzelfde nummer als je al had krijg je een MySQL error i.p.v. een gewone nette melding.
Wanneer je een concept factuur hebt staan, vervolgens de gegevens van de klant wijzigt (Bijvoorbeeld het adres) en je verstuurt de factuur vervolgens, dan staan er toch nog de oude gegevens op.
Verder is het misschien makkelijk de facturen andersom te ordenen zodat de recentste factuur bovenaan staat. Dat voorkomt dat je steeds naar de laatste pagina moet.Laatst aangepast door Dannyvw : 15-05-2009 om 17:35
-
16-05-2009, 12:41 #108
- Berichten
- 72
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hoi Dannyvw,
Weet je al wanneer deze functies in het systeem zitten?
1 API
2 Via het klantenpaneel een optie om direct te betalen (ideal via bank, paypal)
3 Herinnering
4 Password vergeten optie / Password reset voor de klant in het admin panel
Verder even nog 1 vraag:
Is de layout van het systeem gemaakt in een template systeem of zit het hardcoded tussen de pagina's in? Indien het een template systeem is, welke heb je gebruikt?
-
16-05-2009, 12:44 #109
- Berichten
- 613
- Lid sinds
- 19 Jaar
Met de laatste 2 opties ben ik bezig. Voor paypal en ideal moet ik eerst even wat documentatie doornemen aangezien ik hier nog niet mee gewerkt heb (alleen ideal via mollie / targetpay). De API zal ik pas als laatste ontwikkelen.
Zend_Layout, Zend_View wordt er gebruikt.Laatst aangepast door Dannyvw : 16-05-2009 om 12:56
-
16-05-2009, 13:27 #110gast16278 Guest
Misschien een keuze optie bij de instellingen? Ideal via eigenbank of via mollie?
-
16-05-2009, 13:43 #111
E-Finity Internet
- Berichten
- 16
- Lid sinds
- 15 Jaar
Stel, ik koop een licentie, hoe krijg ik het dan aangeleverd? Krijg ik de volledige code en moet ik de updates zelf uitvoeren of niet.
Stel dat ik de volledige code heb. Ik ga dan bijvoorbeeld de vormgeving aanpassen in eigen huisstijl. Wat gebeurd er dan zodra er een update komt? Ben ik alles dan weer kwijt of niet?
Verder ziet het er prima uit. Heb dit zelf ook willen bouwen maar in verband met tijdgebrek niet kunnen uitbreiden.
-
16-05-2009, 13:52 #112
- Berichten
- 613
- Lid sinds
- 19 Jaar
Je krijgt de volledige source aangeleverd. Als er updates uitkomen dien je deze zelf te uploaden.
Bedoel je de layout van de facturen of van het systeem? Met de layout van de facturen wordt niks gedaan. Ik hou alleen rekening met de layout die erbij zit, als je zelf de layout aanpast dien je hier ook rekening mee te houden met updates.
@Luuk. Ik zal kijken of ik ze allebei inbouw.
- Automatische herinnering is nu ook toegevoegd (cron), incl mail template.Laatst aangepast door Dannyvw : 16-05-2009 om 18:32
-
19-05-2009, 12:52 #113
- Berichten
- 72
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hoi Dannyvw,
heb je een status update voor mij?
-
19-05-2009, 16:09 #114
- Berichten
- 613
- Lid sinds
- 19 Jaar
Dit zijn de opties die er bij gekomen zijn:
- Als klant zijnde een offerte accepteren, automatisch factuur verzenden indien geselecteerd;
- Instellingen optie toegevoegd voor het automatisch verzenden van een factuur (als de debiteur de offerte heeft omgezet naar een factuur);
- Foutmeldingen toegevoegd bij een incorrect email adres;
- De status in het klanten paneel aangepast naar wel- niet betaald;
- De laatste facturen en offertes staan nu bovenaan (DESC ipv ASC);
- Automatische herinnering (facturen);
- Klant kan facturen rechtstreeks betalen (mollie).
- Wachtwoord vergeten functie (uitgeschakeld in de demo).Laatst aangepast door Dannyvw : 26-05-2009 om 18:37
-
27-05-2009, 12:00 #115
- Berichten
- 72
- Lid sinds
- 16 Jaar
Hoi,
het is alweer een tijdje geleden :)
Heb je nog een status update?
-
27-05-2009, 12:21 #116
- Berichten
- 613
- Lid sinds
- 19 Jaar
In de post hierboven staan de laatste wijzigingen. Voor de rest zijn er geen updates meer bijgekomen.
-
27-05-2009, 13:08 #117
- Berichten
- 72
- Lid sinds
- 16 Jaar
enig idee wanneer de andere functies erin zullen zitten?
-
27-05-2009, 13:10 #118
- Berichten
- 613
- Lid sinds
- 19 Jaar
Over welke functies praten we dan?
-
27-05-2009, 13:42 #119
- Berichten
- 72
- Lid sinds
- 16 Jaar
1 API
2 Via het klantenpaneel een optie om direct te betalen (ideal via bank, paypal)
Punt 2 heb je via Mollie gedaan, ik zou dit graag nog via de bank en paypal zien.
-
27-05-2009, 16:13 #120
- Berichten
- 613
- Lid sinds
- 19 Jaar
1. Deze zal voorlopig niet ontwikkeld worden, dit mede door te weinig tijd en veel te weinig interesse.
2. Ideal moet eerst aangevraagd worden voordat het gebruikt kan worden. Ik zag tevens dat het per bank verschillend was (implementatie), maar weet niet of deze informatie klopt? Voor de rest kon ik hier niet veel over vinden.
Paypal heb ik geen ervaring mee, en momenteel ook geen tijd om dit uit te zoeken.
Plaats een
- + Advertentie
- + Onderwerp
Marktplaats
Webmasterforum
- Websites algemeen
- Sitechecks
- Marketing
- Domeinen algemeen
- Waardebepaling
- CMS
- Wordpress
- Joomla
- Magento
- Google algemeen
- SEO
- Analytics
- Adsense
- Adwords
- HTML / XHTML
- CSS
- Programmeren
- PHP
- Javascript
- JQuery
- MySQL
- Ondernemen algemeen
- Belastingen
- Juridisch
- Grafisch ontwerp
- Hosting Algemeen
- Hardware Info
- Offtopic